Logo

Hakkımızda

“Webofisin.com”, kişisel marka yaratmak isteyen kullanıcıların dijital dünyada ihtiyaç duydukları tüm yazılımları tek bir sistemde toplayarak, kolay ve verimli bir şekilde yönetmelerini sağlamaktadır. Coğrafi bir kısıtlama olmaksızın kullanıcılar, Webofisin sayesinde dijital dünyada gerçekleştirmek istedikleri planları hayata geçirirken, ayrıca online danışmanlık içeriği sayesinde tecrübelerini kazanca dönüştürmelerine yardımcı olmaktadır.

BİZ KİMİZ?

CEOTECH, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak, inovasyon ve teknoloji alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir. İş süreçlerini iyileştirmelerine, dijitalleşme stratejileri geliştirmelerine, yeni iş modelleri oluşturmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

NELER YAPTIK?

CEOTECH olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiğimiz yazılım projelerini, dijitalleşme sürecine verdiğimiz önem sayesinde pandemi öncesinde tamamladık. Bu süre zarfında, müşterilerimizle 2000'den fazla online randevu ve 2500'den fazla görüntülü görüşme yaparak, dijital dönüşüm yolculuklarına destek sağladık.

HER YERDEN ONLINE ULAŞACAĞINIZ WEB OFİSİNİZİ YAPAY ZEKAYLA OLUŞTURUN